O kancelarii

Moja kancelaria notarialna mieści się w Rzeszowie, przy ul. Matejki 8A, na parterze budynku (w przejściu między ulicą Matejki, a ulicą Kopernika). W lokalu tym poprzednio mieścił się oddział Getin Noble Bank SA. Znajdujemy się w samym centrum miasta, w niedalekim sąsiedztwie:

  • Urzędu Miasta Rzeszowa – Wydziału Geodezji (Grodzki Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej) i Wydziału Architektury - ul. Kopernika 15 (ok. 130m),
  • Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej – ul. Bernardyńska 7 (ok. 200m),
  • Urzędu Miasta Rzeszowa - Wydziału Spraw Obywatelskich i Wydziału Finansowego - ul. Okrzei 1 (ok. 40m),
  • Urzędu Miasta Rzeszowa - Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa - ul. Rynek 7 (ok. 150m),
  • Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie - ul. Grunwaldzka 15 (ok. 300m),
  • Urzędu Miasta Rzeszowa – Urzędu Stanu Cywilnego i Biura Ewidencji Działalności Gospodarczej i Zezwoleń - Plac Ofiar Getta 7 (ok. 330m),
  • Urzędu Miasta Rzeszowa - Wydziału Inwestycji - ul. Rynek 12 (ok. 180m),
  • Rady Izby Notarialnej w Rzeszowie - Rynek 18 – (ok. 170m).
O kancelari | Kancelarina Notarialna Anna Grygowicz-Haberek Notariusz w Rzeszowie
Pokój do czytania aktów notarialnych

Szczegółową mapkę z lokalizacją Kancelarii znajdą Państwo w zakładce kontakt.


Przestronne, jasne i komfortowe pomieszczenia kancelarii notarialnej umożliwią sprawną i wygodną obsługę Klientów. Klienci mogą skorzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu.


Kancelaria jest w pełni dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych – lokal na parterze, bez schodów, wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy Matejki, jak i z ulicy Kopernika.


W pobliżu siedziby kancelarii, tj. wzdłuż ulicy Kopernika, ulicy Okrzei, Placu Ofiar Getta, ulicy Słowackiego czy na Placu Farnym znajdą Państwo parking z licznymi miejscami postojowymi (w godzinach pracy kancelarii z racji strefy płatnego parkowania zawsze można znaleźć wolne miejsca). W pobliżu (ok. 340 metrów) znajduje się płatny parking podziemny - Parking "Pod ogrodami" (czynny w godz. 6.00 - 21.00). W bezpośrednim sąsiedztwie kancelarii znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej. Dogodny dojazd zapewnia także bliskość dworca kolejowego i dworca autobusowego.


W bezpośrednim sąsiedztwie Kancelarii znajdują się też oddziały różnych banków, a także liczne biura nieruchomości.


W ramach mojej działalności oferuję Państwu profesjonalną obsługę w zakresie dokonywania czynności notarialnych zapewniając tym samym bezpieczeństwo obrotu prawnego. Gwarantuję, że świadczone przeze mnie usługi prawne dokonywane są z najwyższą starannością, a posiadana wiedza zapewnia ich poprawność i zgodność z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa i etyką zawodową notariuszy.


Biuro notarialne czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 15:00. Istnieje możliwość ustalenia innego terminu dokonania czynności notarialnej po uprzednim uzgodnieniu jej z notariuszem.


W celu dokonania czynności notariusz może spotkać się z Państwem także poza Kancelarią (w domu, szpitalu, firmie klienta), jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności.